Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: Man City to najlepszy rywal na najbliższy mecz

Manchester United po upokarzającej porażce na wyjeździe z Evertonem 0:4 w środę zmierzy się u siebie w derbach miasta przeciwko City. Ole Gunnar Solskjaer, menedżer Czerwonych Diabłów, powiedział, że to idealne spotkanie, aby się zrehabilitować.

Czytaj dalej…

– To nie jest moment, aby mówić o wielkich zmianach. City i Liverpool to jedyne drużyny, które zdobyły od nas więcej punktów, od kiedy przejąłem zespół – powiedział Solskjaer, cytowany przez BBC.

– Lubię wszystkich chłopaków tutaj. Uwielbiam ich. To są świetni ludzie. U wielu z nich można zobaczyć DNA Manchesteru United. Będziemy jednak musieli sprowadzić kilku nowych zawodników, a inni będą musieli odejść – dodał Norweg.

– W Manchesterze United mówi się o kryzysie, kiedy przegrasz jeden lub dwa mecze. My przegraliśmy trzy na ostatnich pięć. To trochę zbyt dużo. Nasza porażka z Evertonem to był nasz najgorszy występ, a także ten przeciwko Wolverhampton – ocenił.

– Teraz o lepszy mecz nie mogliśmy prosić. Jestem pewien, że dobrze zareagujemy. Nie będziemy karać zawodników i gonić ich po górach. Oni zawiedli samych siebie. Ja tutaj dowodzę i ja wydaję im instrukcje – zaznaczył.

Komentarze