Solskjaer: Mam w sobie tożsamość zwycięzcy

Ole Gunnar Solskjaer
Obserwuj nas w
fot. SPORT PICTURES Na zdjęciu: Ole Gunnar Solskjaer

Jose Mourinho niejednokrotnie był krytykowany za swoje różne decyzje w czasie, gdy był opiekunem Manchesteru United. Głos w tej kwestii zabrał ostatnio Ole Gunnar Solskjaer, który przekonywał, że idealnie nadaje się na menedżera Czerwonych Diabłów, bo świetnie rozumie specyfikę pracy w takim klubie.

Czytaj dalej…

– Jest mi łatwiej pracować w Man Utd, bo posiadam w sobie DNA tego klubu – mówił Norweg w rozmowie ze Sky Sport cytowanej przez FourFourTwo.

– Mam w sobie tożsamość zwycięzcy. Chcemy podejmować ryzyko, nawet, jeśli strzelimy pierwszego gola, to chcemy szukać kolejnych trafień – dodał Solskjaer.

– Jeśli ktoś nie rozumie takiej specyfiki, to nie pasuje do Man Utd. To klub, który pasuje do mnie o wiele bardziej, niż ten z dolnych regionów ligowej tabeli – mówił Norweg.

– Od momentu, gdy zakończyłem piłkarską karierę w 2007 roku obejrzałem mnóstwo meczów w wykonaniu Man Utd, więc miałem swoje spostrzeżenia ba temat to, co poszło źle. W moim odczuciu byłem zatem świetnie przygotowany do pracy w tym klubie – skwitował.

Komentarze