Solskjaer: Cały czas wierzyliśmy

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

– Zawsze wierzyliśmy – powiedział menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer po wtorkowej wygranej 3:1 z Paris Saint-Germain na Parc des Princes, która dała Czerwonym Diabłom awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Czytaj dalej…

– W naszym planie nie chodziło o to, aby być przy piłce i nią grać. Jeśli dajesz tej drużynie zbyt dużo miejsca i czasu, to mogą cię skrzywdzić. Widziałeś to kilka razy w pierwszej połowie, kiedy brakowało nam czegoś w defensywie – powiedział Solskajer.

– Mam fantastyczne wspomnienia i to jest to, co wam daję. Jest to wyjątkowe, gdy jesteś trenerem i robisz to ze swoim sztabem i zawodnikami. Szatnia była absolutnie niewiarygodna – kontynuował.

– Możemy iść dalej. Teraz musimy poczekać na losowanie. Mieliśmy mnóstwo urazów i zawieszeń, ale to może również na nas dobrze podziałało, bo mieliśmy dziś świeży zespół z dużą ilością energii. Wiedzieliśmy, że musimy się bronić i być wystarczając pokorni, aby ciężko pracować. Wszystkie zespoły, które awansowały, to zespoły o wysokiej jakości – dodał.

Komentarze