Doświadczony napastnik wróci do Premier League? Prowadzi negocjacje z beniaminkiem

Andre Ayew lada moment może wylądować w Sheffield United. Angielski klub już pracuje nad sprowadzeniem 33-letniego napastnika, który od lipca pozostaje wolnym agentem - informuje "TalkSport".

Andre Ayew
IMAGO / News Images Na zdjęciu: Andre Ayew
  • Andre Ayew od lipca pozostaje bez klubu
  • Reprezentant Ghany lada moment może wrócić do Premier League
  • Otóż Sheffield United pracuje nad transferem 33-latka

Andre Ayew o krok od Sheffield United

Portal “TalkSport” informuje, że Sheffield United pracuje nad jeszcze jednym transferem. Beniaminek Premier League bowiem jest zainteresowany sprowadzeniem Andre Ayew. Obie strony już prowadzą rozmowy w sprawie osobistych warunków piłkarza.

Reprezentant Ghany od początku lipca pozostaje zawodnikiem bez klubu, po tym jak dobiegł końca jego kontrakt z Nottingham Forest. 33-latek jako wolny agent może jeszcze dołączyć do nowego zespołu nawet po zamknięciu okienka transferowego. Z racji tego, że Sheffield United wysypał się transfer napastnika, to na ostatnią chwilę chcą sprowadzić wychowanka Olympique’u Marsylia.

Andre Ayew miniony sezon spędził w zespole Nottingham Forest. W barwach tego angielskiego klubu rozegrał w ubiegłych rozgrywkach Premier League 13 spotkań, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców ani zanotować asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia 33-latka na 1,8 miliona euro.

Sprawdź także: Gorzkie słowa w kierunku piłkarza Man Utd. “Dostał wystarczająco dużo czasu”

Komentarze