Latem rozstrzygnie się przyszłość defensora Manchesteru United

Alex Telles został wypożyczony latem do Sevilli, jednak w jego umowie nie zawarto klauzuli wykupu. Lewy obrońca wróci po sezonie do Manchesteru United, a klub zdecyduje wówczas o jego przyszłości.

Alex Telles
Pressfocus Na zdjęciu: Alex Telles
  • Manchester United wypożyczył przed sezonem Alexa Tellesa do Manchesteru United
  • W umowie Brazylijczyka nie zawarto klauzuli wykupu
  • Latem Erik ten Hag zdecyduje o przyszłości 30-latka

Alex Telles nie zostanie wykupiony przez Sevillę?

Erik ten Hag już na starcie swojej pracy w Manchesterze United skreślił Alexa Tellesa, który został wypożyczony do Sevilli. Brazylijczyk całkiem dobrze wpasował się w drużynę z Andaluzji, jednak jak podaje Fabrizio Romano niemal na pewno nie zostanie w niej na stałe. 

W klauzuli lewego obrońcy nie zawarto klauzuli wykupu, dlatego po zakończeniu sezonu wróci on do Manchesteru United. Wówczas dopiero rozstrzygnie się jego przyszłość. Mało prawdopodobne wydaje się jednak, żeby Erik ten Hag miał się do niego przekonać.

30-latek ma kontrakt ważny do końca czerwca 2024 roku. W obecnym sezonie rozegrał w Sevilli już 27 spotkań, w których zanotował trzy asysty. Sevilla może jednak postarać się o zakontraktowanie go po zakończeniu wypożyczenia, biorąc pod uwagę, że nie liczy się on w planach szkoleniowca Czerwonych Diabłów

Także u nas: Man United zainteresowany synem francuskiej legendy

Komentarze