Sergio Aguero priorytetem PSG

Sergio Aguero
Sergio Aguero Pressfocus

Według najnowszych doniesień angielskich mediów, Mauricio Pochettino stara się pozyskać do PSG, Sergio Aguero. Argentyńczyk wierzy, że namówi swojego rodaka do przyjazdu na Parc des Princes.

Najprawdopodobniejszy scenariusz jest taki, że 32-latek związałby się z paryskim klubem już teraz, ale przybyłby do stolicy Francji dopiero w letnim oknie transferowym, gdy skończy się jego umowa z Manchesterem City. Obecnie trwają rozmowy pomiędzy obiema stronami na temat potencjalnego przedłużenia obowiązującej umowy, jednak Pochettino nie zamierza zrezygnować z walki o najskuteczniejszego gracza Obywateli. Aguero, który zdobył 256 goli dla drużyny Pepa Guardioli obecnie rozegrał zaledwie pięć spotkań, ze względu na wcześniejszy uraz. Agent piłkarski, Bruno Satina uważa, że ​​32-latek byłby mile widziany obok Kyliana Mbappe i Neymara.

W dodatku PSG to tylko jeden z nielicznych klubów, który będzie mógł sobie pozwolić na pensje napastnika, a ta obecnie wynosi około 230,00 funtów tygodniowo. Pochettino, również walczy o usługi Dele Aliego. Anglik nie dogaduje się z Jose Mourinho, jednak władze klubu z Londynu nie zamierzają zbyt łatwo oddać swojego pomocnika.

Komentarze