Sarri: Musimy zaakceptować ten remis

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Maurizio Sarri powiedział, że Chelsea zabrakło trochę szczęścia w niedzielnym meczu z Wolverhampton Wanderers FC. The Blues zremisowali w niedzielę z Wilkami w Premier League 1:1.

Czytaj dalej…

Drużyna z zachodniego Londynu była o krok od porażki. Dopiero gol w doliczonym czasie gry strzelony przez Edena Hazarda pozwolił im uratować jeden punkt.

– Mieliśmy trochę pecha, bo straciliśmy gola w 55. minucie przy pierwszej sytuacji rywali w naszym polu karnym. Musimy grać szybciej piłką i na jeden dwa kontakty a nie na pięć lub sześć jak w tym spotkaniu. Musimy być lepsi w tym elemencie, kiedy mierzymy się z zespołem, który nie chce grać – powiedział Sarri w rozmowie z BBC.

– Ciężko się gra, przeciwko 10 rywalom, którzy są ustawieni w okolicach swojego pola karnego. Przeciwnicy bronili się bardzo nisko, nie musieli się specjalnie organizować – dodał włoski szkoleniowiec.

– W końcowych minutach cały czas przegrywaliśmy, więc musimy zaakceptować ten wynik. Nie wykorzystaliśmy bardzo dużej szansy, ale przed nami jeszcze dziewięć kolejnych w tym sezonie ligowym – stwierdził.

Komentarze