Sancho na wylocie z Man Utd? Media wróżą pesymistyczny scenariusz

Jadon Sancho ostatnio nie ma najlepszych relacji z trenerem Erikiem ten Hagiem. Według wieści The Times zawodnik może opuścić Manchester United po konflikcie z Holendrem. Według różnych głosów zawodnik zawiódł zaufanie opiekuna Czerwonych Diabłów.

Jadon Sancho
fot. Imago / Nick Potts Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Realny scenariusz zakłada, że niebawem z Man Utd może pożegnać się Jadon Sancho
  • Wieści na temat reprezentanta Anglii przekazał The Times
  • Wpływ na ewentualną decyzję dotyczącą piłkarza ma mieć jego wpis w mediach społecznościowych

Sancho może zakończyć swoją przygodę z Man Utd

Jadon Sancho w poprzednim sezonie zmagał się z dużymi kłopotami natury fizycznej i psychicznej. W związku z tym trener Erik ten Hag wyraził zgodę na to, aby zawodnik mógł trenować przez trzy miesiące w Holandii. Opiekun Man Utd jednocześnie starał się pomóc zawodnikowi, organizując mu współpracę z jednym z amatorskich klubów w Holandii.

Nie brakowało ostatnio wieści, że po dniu poprzedzającym mecz Czerwonych Diabłów z Arsenalem menedżer ekipy z Old Trafford miał przekazać Sancho, że nie znalazł się w kadrze ze względu na słabe wyniki na treningach. Z takim stwierdzeniem piłkarz się nie zgodził, reagując ostro za pośrednictwem mediów społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE

Publiczna reakcja zawodnika zdecydowanie nie została dobrze przyjęta przez Manchester United. W związku z tym The Times sugeruje, że Sancho może niebawem zmienić klub. Jednocześnie mało realny wydaje się scenariusz związany z tym, że zawodnik wyjaśni niebawem sytuację z ten Hagiem.

Sancho jak dotąd wystąpił w 82 spotkaniach Manchesteru United. Strzelił w nich 12 goli. Piłkarz dołączył do teamu z Old Trafford z Borussii Dortmund dwa lata temu.

Czytaj więcej: Manchester United chce rozwiązać konflikt na linii ten Hag – Sancho

Komentarze