Salah: W Liverpoolu zawsze jest presja

Mohamed Salah
Mohamed Salah fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Liverpool i Manchester City to kluby, pomiędzy którymi prawdopodobnie rozegra się walka o Mistrzostwo Anglii. Zawodnik The Reds, Mohamed Salah powiedział, że w jego drużynie cały czas czuć presję, gdyż każdy chce wygrać wymarzony tytuł w Premier League.

Czytaj dalej…

– W Liverpoolu można odczuć duże ciśnienie, gdyż każdy w klubie chce wygrać mistrzostwo – zaczął Salah w rozmowie ze Sky Sports.

– To dodatkowo mnie motywuje. Zawsze powtarzam sobie, że gramy w Premier League i dlatego musimy dać z siebie wszystko. To ważne, żeby motywować samego siebie – dodał.

– Wiem, że w Manchesterze też to odczuwają. Bronią tytułu mistrzowskiego i muszą pracować tak ciężko jak my. To będzie wyścig do samego końca – kontynuował napastnik The Reds.

– Dlatego nie możemy tylko i wyłącznie cieszyć się aktualnym sezonem. Jest dobry, ale mamy konkretne marzenie i dopóki go nie zrealizujemy, dopóty będziemy niezadowoleni. Mówiłem to już dwa lata temu, powtórzę to i teraz. Chcę wygrać mistrzostwo podczas mojego pobytu w Anglii – zakończył.

Mohamed Salah wystąpił w tym sezonie w 35 meczach, w których strzelił 20 goli i zanotował 8 asyst. Łącznie na boisku spędził 2840 minut.

Komentarze