Salah ostrzega kolegów po wysokim zwycięstwie

Mohamed Salah ostrzega swoich kolegów z Liverpoolu po wysokim zwycięstwie z Manchesterem United przed popadaniem w samozachwyt. Egipcjanin oczekuje odpowiedniej pokory w kolejnych pojedynkach.

Mohamed Salah
PressFocus Na zdjęciu: Mohamed Salah
  • Liverpool pokonał Man Utd 7:0 w meczu Premier League
  • Salah zdobył dwa gole i zaliczył dwie asysty
  • Egipcjanin został najlepszym ligowym strzelcem The Reds

Zdecydowany przekaz Salaha po meczu z United

Liverpool w zdumiewającym stylu rozbił w niedzielne popołudnie Manchester United aż 7:0. Salah dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i zapewnił dwie asysty podczas meczu na Anfield, który był największą porażką Czerwonych Diabłów w historii Premier League.

– To bardzo wyjątkowe wygrać mecz w taki sposób, z takim wynikiem. Jednocześnie nie chcę, abyśmy przystąpili do kolejnego meczu ze zbyt dużą pewnością siebie – mówił po meczu Salah.

– Musimy po prostu zachować pokorę, grać i wygrywać mecze, ponieważ nie jesteśmy na pozycji, na której chcielibyśmy być. Miejmy nadzieję, że da nam to dobry impuls i pomoże zwyciężać w kolejnych pojedynkach – dodał.

Dzięki swoim bramkom przeciwko United, Salah został także najlepszym ligowym strzelcem Liverpoolu ze 129 golami w Premier League, wyprzedzając Robbiego Fowlera.

Zwycięstwo sprawiło, że Liverpool awansował na piąte miejsce w tabeli wyprzedzając Newcastle United, chociaż The Reds rozegrali mecz więcej niż drużyna Eddiego Howe’a.

Zobacz również: Historyczny wyczyn Mohameda Salaha. Egipcjanin przegonił legendę

Komentarze