Ronaldo komentuje “sprzeczkę” z Fernandesem. “Stworzyli narrację konfliktu”

Cristiano Ronaldo i Bruno Fernandes
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo i Bruno Fernandes

W sieci szerokim echem odbiło się nagranie, na którym Bruno Fernandes niechętnie wita się z Cristiano Ronaldo po przyjeździe na zgrupowanie reprezentacji Portugalii. Legenda Realu Madryt tłumaczy całą sytuację.

  • Niedawno Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim żalu w stronę Manchesteru United
  • Na nagraniu z szatni reprezentacji Portugalii widać, jak Bruno Fernandes niechętnie podaje mu dłoń na przywitanie
  • Napastnik “Czerwonych Diabłów” przekonuje, że media niewłaściwie odebrały całą sytuację

Ronaldo zaprzecza doniesieniom o konflikcie

Po głośnym i kontrowersyjnym wywiadzie związek Cristiano Ronaldo z Manchesterem United niewątpliwie dobiega końca. Napastnik przejechał się po klubowych władzach i Eriku ten Hagu, którzy w jego odczuciu go zdradzili. Wszystko wskazuje na to, że w trakcie styczniowego okienka transferowego obie strony zakończą współpracę.

Słowa legendarnego piłkarza nie zostały najlepiej odebrane przez szatnię “Czerwonych Diabłów”. Atmosfera wokół byłej gwiazdy Realu Madryt była bardzo napięta, a zgęstniała jeszcze bardziej po słynnym nagraniu z szatni reprezentacji Portugalii. Po przyjeździe Bruno Fernandesa na zgrupowanie kadry, niespecjalnie ucieszył się na widok Ronaldo i niechętnie podał mu dłoń na przywitanie. Media od razu zaczęły się doszukiwać konfliktu, natomiast Ronaldo przekonuje, że źle odebrały całą sytuację, która miała wyłącznie charakter żartobliwy.

Prawda jest taka, że to były zwykłe wygłupy. My tylko się bawiliśmy – mamy świetne relacje. Jego samolot się spóźnił, a ja zapytałem go: Czy przypłynąłeś łodzią?

Nie mam żadnego problemu z nikim. Z nagrania usunięto dźwięk, wszyscy powinni zobaczyć to nagranie z dźwiękiem. Na tym nagraniu widać wtedy, że żartujemy. Portugalska telewizja najpierw stworzyła narrację konfliktu, a kiedy zostali wyprowadzeni z błędu, krótko ucięli temat – przekonuje Ronaldo.

Reprezentacja Portugalii przygotowuje się do pierwszego meczu w fazie grupowej mistrzostw świata w Katarze. O awans do 1/8 finału powalczy z Urugwajem, Ghaną oraz Koreą Południową.

Zobacz również: Surowa kara dla Lewandowskiego, Xavi zapowiada odwołanie

Komentarze