Szkoleniowiec Brighton zdradził plany na przyszłość. Chce zostać w najlepszej lidze świata

Gianluca Di Marzio w piątkowym artykule zdradził, że Roberto De Zerbi podjął decyzję o przyszłości. Szkoleniowiec Brighton & Hove Albion myśli tylko o Premier League.

Roberto De Zerbi
PressFocus Na zdjęciu: Roberto De Zerbi
  • Gianluca Di Marzio zdradził plany Roberto De Zerbiego
  • Trener chce dalej pracować w Premier League
  • Interesują się nim takie klub jak Tottenham czy Liverpool

Roberto De Zerbi nie chce opuszczać Premier League

Gianluca Di Marzio, włoski dziennikarz, poinformował w artykule na swojej stronie internetowej, że Roberto De Zerbi nie ma w planach opuszczać Premier League. Szkoleniowiec Brighton & Hove Albion chce dalej pracować na “The Amex”, ale bierze pod uwagę, że interesują się nim wielkie kluby. Mowa o Tottenhamie oraz Liverpoolu.

W kontrakcie Roberto De Zerbiego, który jest ważny do czerwca 2026 roku, istnieje klauzula – kwota wykupu, umożliwiająca przechwycenie włoskiego trenera. Jednak obowiązuje ona wyłącznie po zakończeniu sezonu, dlatego kibice Brighton mogą być pewni, że ich szkoleniowiec pozostanie na “The Amex” do końca rozgrywek Premier League.

Roberto De Zerbi na poważnie zaistniał w profesjonalnej piłce, kiedy prowadził Sassuolo. Drużyna pod okiem tego trenera grała widowiskową piłkę. Głównie z naciskiem na ofensywę. Szkoleniowca zatrudniono później w Szachtarze Donieck, ale z dobrze nam znanych powodów, nie mógł dalej prowadzić drużyny. Włoch prowadzi teraz Brighton & Hove Albion i zbiera pozytywne recenzje.

Sprawdź także: Cristiano Ronaldo chciał zostać kapitanem Manchesteru United

Komentarze