Gwiazda Evertonu ostro odpowiedziała Carragherowi. “Nie szanuję cię”

Richarlison
PressFocus Na zdjęciu: Richarlison

Po tym, jak Everton uzyskał utrzymanie w Premier League, Richarlison zdecydował się odpowiedzieć na słowa Jamie’ego Carraghera sprzed miesiąca. Brazylijczyk w ostrych słowach zrugał legendę Liverpoolu, podkreślając, że jej nie szanuje.

  • Everton zapewnił sobie utrzymanie, po tym, jak zdołał z nawiązką odrobić straty przeciwko Crystal Palace (3:2). Jedną z bramek dla The Toffees zdobył Richarlison
  • Brazylijczyk zdecydował się zaatakować Jamie’ego Carraghera. Przed miesiącem, po derbach Liverpoolu, Anglik zarzucił gwieździe Evertonu regularne symulowanie
  • 25-latek odpowiedział byłemu obrońcy w ostrych słowach. Przyznał, że nie darzy go szacunkiem

“Umyj usta, zanim wypowiesz cokolwiek na temat mój lub Evertonu”

Każdemu piłkarzowi i kibicowi Evertonu w czwartek spadł kamień z serca. The Toffees w fantastycznym stylu odrobili straty przeciwko Crystal Palace. Przegrywali już 0:2, ale ostatecznie wygrali 3:2, dzięki czemu matematycznie zapewnili sobie utrzymanie w Premier League. Jedną z bramek strzelił Richarlison. Najwyraźniej po zakończeniu spotkania z Brazylijczyka zeszło wielkie ciśnienie, bo postanowił on odpowiedzieć na krytyczne słowa, jakie w jego kierunku posłał przed miesiącem Jamie Carragher. Anglik zaatakował 25-latka po kwietniowych derbach Merseyside. Zarzucił mu regularne symulowanie.

Szczerze, wstawaj. Co tydzień oglądam, jak gra w ten sposób. Weź się w garść. Już trzy razy leżał, a przecież nic mu nie jest – mówiła wówczas legenda Liverpoolu.

Richarlison poczekał, aż jego drużyna zapewni sobie utrzymanie, po czym odpowiedział popularnemu Carrze na Twitterze.

“Umyj usta, zanim powiesz cokolwiek na temat mój lub Evertonu. Nie szanuję cię” – możemy przeczytać na koncie Brazylijczyka. We wpisie oznaczył on Anglika.

Przepychanki między odwiecznymi rywalami pozwalają uzyskać przychylność swoich fanów i wściec kibiców przeciwnika. 25-letni napastnik z pewnością jest tego świadomy.

Richarlison miał spory udział w wywalczeniu przez Everton utrzymania. Rozegrał 30 spotkań w Premier League. Zanotował w nich dziesięć bramek i pięć asyst.

Zobacz również: Angielscy giganci powalczą o obrońcę Interu.

Arsenal
Everton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 16:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze