Rashford: okres przygotowawczy był dla mnie bezcenny

Marcus Rashford
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marcus Rashford

Man Utd jest w trakcie przygotowań do nowego sezonu Premier League. Klub z Old Trafford ma ambitne plany związane z nową kampanią. Tymczasem Marcus Rashford w rozmowie cytowanej przez The Independent podkreślił, że w końcu mógł przygotowywać się normalnie do rozgrywek.

  • Man Utd jest po kolejnym etapie przygotowań do nowej kampanii
  • Dobry nastrój towarzyszy po nim między innymi Marcusowi Rashfordowi
  • Reprezentant Anglii podzielił się ciekawymi uwagami w rozmowie z The Independent

Rashford zadowolony z okresu przygotowawczego

Man Utd ma za sobą bardzo słaby sezon. Zawodnicy ekipy z Old Trafford nie wywalczyli miejsca premiowanego grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Taki stan rzeczy sprawia, że wciąż niejasna jest przyszłość Cristiano Ronaldo w angielskiej ekipie. Tymczasem ostatnio na temat przygotować Czerwonych Diabłów wypowiedział się Marcus Rashford.

– Czuję się dobrze, jestem w formie. Tournee zakończyliśmy bez kontuzji. Pozytywne jest to, że w pełni przygotowany skład jest gotowy do startu sezonu – mówił Anglik cytowany przez The Independent.

Zobacz także:

Ten okres przygotowawczy był dla mnie bezcenny. Czasem nie zwracam na to uwagi, bo zazwyczaj gramy latem, więc kolejny sezon w pewnym sensie pokrywa się z poprzednim – kontynuował Rashford.

– Tym razem miałem natomiast czas na odpoczynek, regenerację psychiczną i fizyczną, a potem był prawdziwy okres przygotowawczy – rzekł 24-latek.

46-krotny reprezentant Anglii ma umowę ważną z Man Utd do końca czerwca 2023 roku. Jednocześnie klub ma możliwość przedłużenia kontraktu o kolejne 12 miesięcy.

Czytaj więcej: Stanowcza odpowiedź Salzburga na zainteresowanie Manchesteru United ich napastnikiem

Komentarze