Ranieri: Musimy zdobywać punkty z każdym

Claudio Ranieri
Claudio Ranieri fot. Sport Pictures

Fulham FC zagra u siebie z Manchesterem United w sobotnim meczu 26. kolejki angielskiej Premier League. Claudio Ranieri, menedżer The Cottaggers, powiedział, że jego zespół musi szukać punktów w starciu z najlepszymi, jeśli chce myśleć o utrzymaniu się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Czytaj dalej…

Kibice na Craven Cottage w najbliższych tygodniach zobaczą rywali ze ścisłej czołówki. Będą to kolejno Manchester United, Chelsea FC, Liverpool FC i Manchester City.

– Musimy zdobywać punkty gdziekolwiek i bez względu na rywala. Nie jest ważna dla nas nazwa, istotne jest, abyśmy zdobyli z nimi punkty – powiedział Ranieri, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Ja muszę zmotywować zawodników, przekazać im pozytywne nastawienie. Mam również nadzieję, że nasi kibice także dadzą nam od siebie coś więcej i będziemy w pełni skoncentrowani do samego końca – dodał włoski szkoleniowiec.

– Wiemy, że ci rywale są bardzo silni. Uważam jednak, że znacznie lepiej grać z nimi u siebie niż na wyjeździe. Musimy w tych meczach zdobyć kilka punktów – podkreślił.

Drużyna z zachodniego Londynu zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Do bezpiecznej strefy traci siedem “oczek”. Początek ich sobotniego starcia z Czerwonymi Diabłami o godzinie 13.30.

Komentarze