Rangnick skomentował zainteresowanie Lingardem ze strony Newcastle

Jesse Lingard
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jesse Lingard

Newcastle United to jeden z klubów, który jest podobno poważnie zainteresowany pozyskaniem Jesse Lingarda. Ostatnio na temat medialnych spekulacji swoje stanowisko przedstawił menedżer Manchesteru United.

  • Jesse Lingard to jeden z piłkarzy, którego przyszłość w Man Utd jest niejasna
  • 29-latek ma kontrakt z klubem z Old Trafford do końca sezonu
  • Ostatnio zainteresowanie zawodnikiem wyrazili działacze Srok

Rangnick skomentował medialne doniesienia dotyczące Lingarda

Newcastle United według informacji Sky Sport bierze pod uwagę ściągnięcie Jesse Lingarda jeszcze tej zimy. Tymczasem zawodnik jest chętny, aby wysłuchać ewentualnej oferty działaczy Srok. Ralf Rangnick jest natomiast świadomy, tego, że zawodnik może budzić zainteresowanie na rynku transferowym.

Jesse to naprawdę bardzo dobry zawodnik. To normalne, że Newcastle interesuje się nim. Ważne jest jednak to, czego chce sam piłkarz. Nie byłbym niezadowolony, gdyby Jesse został w drużynie do końca sezonu – mówił opiekun Czerwonych Diabłów cytowany przez Fabrizio Romano na Twitterze.

Lingard ma umowę ważną z klubem z Old Trafford do końca czerwca 2022 roku. Jeśli zawodnik nie przedłuży kontraktu, to już od 1 lipca będzie wolnym piłkarzem. Rynkowa wartość Anglika wynosi 20 milionów euro.

W trakcie trwającej kampanii Lingard wystąpił łącznie w 14 spotkaniach. Zdobył w nich dwie bramki, spędzając na placu gry łącznie 273 minuty. 29-latek to wychowanek Manchesteru United.

Czytaj więcej: Intruzi włamali się do domu Lindelofa

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 stycznia 2022 15:56.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze