Prezydent Benfiki marzy o Mourinho

Jose Mournho
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Jose Mournho

Kilka tygodni temu z Anglią pożegnał się Jose Mourinho. Portugalczyk nie powinien jednak narzekać na brak zainteresowania, a jednym z klubów, który może chcieć zatrudnić The Special One jest Benfica.

Czytaj dalej…

Jose Mourinho już raz odnosił sukcesy w swoim rodzimym kraju. The Special One zdobył z Porto dwa mistrzostwa Portugalii, Puchar i Superpuchar, a także dał temu klubowy triumf w Lidze Mistrzów i Pucharze UEFA. Nie może więc dziwić, że jego ewentualny powrót na Półwysep Iberyjski rozbudza wyobraźnie tamtejszych kibiców.

Jednym z wielkich zwolenników powrotu Mourinho do Portugalii jest prezydent Benfiki – Luis Filipe Vieira, który w ostatnim wywiadzie powiedział, że zrobi wszystko, aby były trener Manchester United w przyszłości objął jego drużynę.

– Kto nie chciałby mieć Mourinho w swoim zespole? Jestem jego przyjacielem i wiem co on potrafi. To mistrz. Ale póki co nie rozmawialiśmy o tym. Wszystko jest jednak kwestią przyszłości – powiedział prezydent Benfiki.

– Jeśli Mourinho się zgodzi, to pieniądze znajdą się w ciągu kilku chwil. To nie będzie problem dla Benfiki – dodał Luis Filipe Vieira.

Przypomnijmy, że 18 grudnia 2018 roku Jose Mourinho został zwolniony z Manchesteru United. Od tego czasu łączony był z pracą w takich drużynach jak Real Madryt czy Inter Mediolan.

Komentarze