Virgil Van Dijk
Virgil Van Dijk fot. Grzegorz Wajda

Van Dijk jednak bez nowego kontraktu?!

Jeszcze niedawno wydawało się, że Virgil van Dijk wkrótce zwiążę się z Liverpoolem nowym lukratywnym kontraktem. Tymczasem De Telegraaf informuje, że The Reds zawiesili rozmowy z holenderskim obrońcą.

Czytaj dalej…

Brytyjski The Sun informował, że nowa umowa dla 28-letniego zawodnika była już praktycznie gotowa do złożenia podpisów. Van Dijk miał podpisać z klubem z Anfield Road pięcioletni kontrakt, dzięki któremu zarabiałby 220 tysięcy funtów tygodniowo.

De Telegraaf informuje jednak, że w najbliższym czasie to nie nastąpi. Liverpool wycofał się z negocjacji w tej sprawie, po tym jak w znaczący sposób ucierpiały finanse klubu ze względu na zawieszenie rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa. The Reds nie są obecnie w stanie spełnić oczekiwań piłkarza.

Otwarte drzwi dla PSG?

Nie jest tajemnicą, że poważnie zainteresowane pozyskaniem reprezentanta Holandii jest Paris Saint-Germain, które miało być gotowe na zaoferowanie piłkarzowi zarobków w wysokości 300 tysięcy euro tygodniowo. Na razie nie wiadomo jednak, jak na perspektywę gry na Parc des Prince zapatruje się sam Van Dijk.

Komentarze