Rollercoaster emocji Grosickiego, Polak poza kadrą WBA!

Kamil Grosicki
Kamil Grosicki fot. PressFocus

Kamil Grosicki przeżywa w ostatnim czasie niezwykły rollercoaster emocji. Jeszcze w spotkaniu reprezentacji Polski zawodnik imponował skutecznością, notując trzy trafienia przeciwko Finlandii. Wydawać się mogło, że dobra dyspozycja piłkarza w drużynie narodowej będzie miała przełożenie na jego sytuację w klubie. Nic bardziej mylnego. Ostatnio West Browmich Albion poinformowało o kadrze na sezon, w której zabrakło miejsca dla “TurboGrosika”.

Czytaj dalej…

Kamil Grosicki w trakcie ostatniego okienka transferowego dopinał temat transferu do Nottingham Forrest. Chociaż ostatecznie transakcja nie doszła do skutku, bo jeden z klubów miał się spóźnić o rzekome 21 sekund w dostarczeniu niezbędnych dokumentów, to reprezentant Polski wciąż ma nadzieję, że trafi do teamu z siedzibą na City Ground.

O ile jego przeprowadzko do Nottingham wciąż jest nieprzesądzona, to wiadomo już, że menedżer WBA Slaven Bilic odsunął zawodnika od kadry meczowej, nie uwzględniając go w 25-osobowym zespole, która opublikowała oficjalna strona Premier League. Warto natomiast podkreślić, że szansę na grę w angielskiej ekipie ma kuzyn Artura Boruca, Maksymilian Boruc, który znalazł się na liście zawodników do lat 21, którzy w dowolnym momencie mogą uzupełnić kadrę pierwszego zespołu.

25-osbowa kadra West Bromwich Albion na mecze Premier League:

Bramkarze: Jonathan Bond, David Button, Sam Johnstone;

Obrońcy: Semi Ajayi, Kyle Bartley, Ahmed Hegazy, Darnell Furlong, Kieran Gibbs, Branislav Ivanović, Cédric Kipré, Lee Peltier, Conor Townsend;

Pomocnicy: Sam Field, Filip Kronović, Jake Livermore, Romaine Sawyers;

Napastnicy: Karlam Grant, Charles Austin, Grady Diangana, Kyle Edwards, Matheus Pereira, Matt Phillips, Callum Robinson, Hal Robson-Kanu.

Komentarze