Marcus Rashford
Marcus Rashford fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Maguire chwali Rashforda: Zadziwia mnie

Harry Maguire nie szczędzi słów pochwał w kierunku kolegi z Manchesteru United i reprezentacji Anglii Marcusa Rashforda. – To najbardziej utalentowany zawodnik z jakim grałem – powiedział obrońca klubu z Old Trafford.

Czytaj dalej…

– Uważam, że jako klub, powinieneś mieć kapitana i polegać na nim, ale musisz rozłożyć ciężar przywództwa w zespole – powiedział Maguire, cytowany przez Sky Sports. – Ona zawsze chce być dostępny. Zawsze można zobaczyć go w okolicy, na boisku i poza nim, jest doskonały w swojej pracy charytatywnej, wspaniale jest to widzieć.

Maguire: Rashford będzie wspaniałym zawodnikiem dla Man Utd

– Na boisku, jak już mówiłem, zadziwia mnie. Jest najbardziej utalentowanym zawodnikiem, z jakim kiedykolwiek grałem – kontynuował obrońca Czerwonych Diabłów, który z Rashfordem ma również okazję występować w reprezentacji Anglii.

– Nie chcę wywierać na niego zbyt wielkiej presji, ale uważam, że będzie wspaniałym zawodnikiem dla Manchesteru United, takim jakim jest już teraz – dodał Maguire.

Napastnik Manchesteru United w obecnym sezonie rozegrał 31 spotkań we wszystkich rozgrywkach, 19 razy wpisując się na listę strzelców.

Komentarze