Giroud i Willian zostaną w Chelsea do końca sezonu?

Willian
Willian fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Menedżer Chelsea Frank Lampard ma nadzieję, że Willian i Olivier Giroud pozostaną w klubie do końca obecnego sezonu, choć ich kontrakty wygasają z końcem czerwca.

Czytaj dalej…

Przedstawiciele Chelsea będą rozmawiać z Brazylijczykiem i Francuzem w sprawie krótkoterminowego przedłużenia ich kontraktów, co umożliwiłoby dokończenie przez nich obecnego sezonu na Stamford Bridge.

Lampard: Liczymy, że zostaną z nami

– Nadal nie jest pewne, czy i kiedy rozgrywki zostaną wznowione. Mamy ważnych zawodników z wygasającymi umowami, więc jest to coś, na co oczywiście patrzę bardzo uważnie – powiedział Frank Lampard w rozmowie ze Sky Sports.

– Ci, których umowy wygasają, świetnie służyli klubowi. Oczywiście będą troszczyć się o siebie, o to, jak wyglądają teraz treningi i będą musieli upewnić się, że wszystko jest w porządku. To jest coś, czemu będziemy musieli się przyjrzeć. Miejmy nadzieję, że uda nam się to załatwić, aby mogli zostać z nami. Chciałbym, aby zespół wyglądał tak, jak przez cały sezon, ale będziemy musieli zobaczyć, jak to się potoczy – dodał menedżer Chelsea.

Komentarze