Powtórki III rundy Pucharu Anglii

FA Cup
Obserwuj nas w
FA Cup Na zdjęciu: FA Cup

We wtorek i środę poznamy czterech ostatnich uczestników IV rundy Pucharu Anglii. We wszystkich czterech pojedynkach zagrają drużyny z The Championship, które dwukrotnie zmierzą się z rywalami z Premier League i dwukrotnie z League One.

Czytaj dalej…

W teoretycznie najlepszej sytuacji wydaje się być Stoke City, które zagra na swoim stadionie ze Shrewsbury Town. Garncarze będą jednak na pewno pamiętać, że w pierwszym meczu niewiele zabrakło, a by odpadli i dopiero gol Petera Croucha doprowadził do powtórki.

Ciekawie może być na St. Mary’s Stadium, gdzie zmierzą się Southampton i Derby County. Priorytetem dla obydwu drużyn są rozgrywki ligowe, bowiem Święci walczą o utrzymanie w Premiership, a Derby o awans do elity. Ponownie więc w akcji zobaczymy rezerwowych i każdy wynik jest możliwy. Dotyczy to także meczu Blackburn Rovers z Newcastle United, w którym faworytami wydają się być gospodarze. Sroki myślą głównie o uniknięciu spadku z Premier League i Rafael Benitez w rozgrywkach pucharowych zapewne da szansę zmiennikom.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w STS.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w LVBet.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w Fortunie.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w Totolotku.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w Forbet.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w Etoto

Powtórkowe spotkania III rundy Pucharu Anglii:

WTOREK, 15 STYCZNIA

20:45 Blackburn Rovers – Newcastle United
20:45 Luton Town – Sheffield Wednesday
21:00 Stoke City – Shrewsbury Town

ŚRODA, 16 STYCZNIA

20:45 Southampton – Derby County

Komentarze