Pogrzeb Elżbiety II może zmusić władze Premier League do przełożenia 8. kolejki

Mecze 8,. kolejki Premier League też mogą zostać przełożone
fot. PressFocus Na zdjęciu: Mecze 8,. kolejki Premier League też mogą zostać przełożone

Rozgrywki Premier League w najbliższym czasie będą zawieszone. Już wiadomo, że nie odbędą się spotkania siódmej kolejki ligi angielskiej. Tymczasem The Telegraph podało, że także spotkania ósmej kolejki mogą nie dojść do skutku.

  • W najbliższym czasie możliwe są zmiany w terminarzu Premier League
  • The Telegraph zakomunikował, że także spotkania ósmej kolejki ligowej mogą zostać przełożone
  • Wpływ na przelożenie meczów moga mieć obawy o niemożność zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie spotkań
  • W pogrzeb królowej Elżbiety II zaangażowane będą duże siły policji

Ósma kolejka Premier League też może zostać przełożona

Rozgrywki Premier League z powodu śmierci królowej Elżbiety II zostaną wstrzymane. Na pewno w weekend 10-11 września nie odbędą się mecze siódmej kolejki ligowe. Tymczasem spotkania zaplanowane na następny weekend też mają zostać przełożone.

The Telegraph podaje, że wpływ na decyzję o przełożeniu meczów ósmej kolejki Premier League mają mieć obawy o niemożność zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie spotkań. W organizację pogrzebu Elżbiety II zaangażowane będą duże siły policyjne.

W związku z powyższym bardzo realny scenariusz zakłada, że mecze zaplanowane na przyszły weekend w Londynie, mogą zostać przełożone. Możliwe, że ogólnie wszystkie spotkania ósmej kolejki będą musiały odbyć się w innym terminie.

Oczekuje się, że pogrzeb Elżbiety II odbędzie się w poniedziałek 19 września. Realny jest zatem, że z tego powodu do Londynu przyjedzie duża liczba osób, w tym przywódcy państw i politycy. To sprawi, że policja będzie miałą ręce pełne roboty.

Czytaj więcej: Zapadła decyzja ws. przełożenia meczów 7. kolejki Premier League

Komentarze