Pogba zadowolony z gry Manchesteru

Paul Pogba
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Paul Pogba

Paul Pogba jest zadowolony z bardziej agresywnego podejścia Manchesteru United pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Pomocnik Czerwonych Diabłów pochwalił nowego trenera w swojej ostatniej wypowiedzi, podkreślając, że nowy styl gry ułatwia występy całemu zespołowi.

Czytaj dalej…

Klub z czerwonej części Manchesteru wygrał sześć kolejnych meczów we wszystkich rozgrywkach od czasu, kiedy to Solskjaer zastąpił Jose Mourinho na stanowisku opiekuna Czerwonych Diabłów. Swoją najlepszą formę zaczął odzyskiwać także pomocnik Czerwonych Diabłów, Paul Pogba, który w ostatniej wypowiedzi nie szczędził pochwał nowemu menedżerowi.

– Sposób w jaki gramy oznacza więcej posiadania piłki – zaczął Pogba.

– To sprawia, że dzięki temu wiemy lepiej jak się ustawiać i znamy więcej schematów gry. To ułatwia sprawę wszystkim zawodnikom, nie tylko mi – kontynuował francuski pomocnik.

– Tak, zdobyłem kilka bramek i zaliczyłem kilka asyst w ostatnich meczach, ale to zasługa całego zespołu. Dlatego podoba mi się nasz nowy styl. Wszystko w nim wydaje się być prostsze – zakończył.

Przypomnijmy, że Paul Pogba wystąpił w tym sezonie w 25 spotkaniach, podczas których zaliczył dziewięć trafień i osiem asyst. Łącznie na boisku spędził 2049 minut.

Komentarze