Pogba podzielił się swoimi oczekiwaniami. “Każdy chce czuć się doceniony”

Paul Pogba
fot. PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Paul Pogba żegna się powoli z Manchesterem United. Reprezentant Francji nie zdecydował się na przedłużenie umowy z klubem z Old Trafford. Tymczasem w rozmowie na kanale UninterRupted na platformie YouTube zawodnik opowiedział o tym, jak ważne jest wsparcie drużyny.

  • Waży się przyszłość Paula Pogby
  • Zawodnik pozwolił sobie na refleksyjną wypowiedź na temat wsparcia kolegów z zespołu
  • 29-latek przekonywał, jak ważne jest, aby wykonana praca byłą doceniana przez innych

Pogba pozwolił sobie na chwilę szczerości

Paul Pogba nie będzie w kolejnej kampanii bronił barw Man Utd. Zawodnik żegna się z klubem z Old Trafford. Ostatnio nie brakuje głosów związanych z nowym pracodawcą dla zawodnika. Spekuluje się, że Pogba może trafić do Juventusu lub Barcelony. Piłkarz w jednym z ostatnich wywiadów mówił o tym, jak ważne jest to, aby wykonywana praca była doceniana przez innych.

Każdy chce czuć się kochany, każdy tego potrzebuje. Dusza tego potrzebuje. Ważne jest, aby czuć się docenianym. Kiedy robisz coś dobrze, chcesz usłyszeć: “Och, świetnie. Bardzo dobrze”. Nawet dorośli tego potrzebują. Miło jest czuć, że Twoja praca jest doceniana, że ​​jesteś zadowolony – mówił Pogba w rozmowie na kanale UniterRupted.

– Jeśli zdarzy się awaria, a ktoś podejdzie do Ciebie i powie: “Uspokój się, wszystko jest w porządku, nic dzieje się”. Daje to ogromny ładunek pozytywnej energii. To jest ważne. Ważne jest, aby usłyszeć pewne rzeczy od kolegów z drużyny. Wówczas możesz im pomóc – kontynuował Francuz.

– Lubię rozmawiać z ludźmi. Możesz być liderem, ale nawet lider czasami potrzebuje wsparcia – zaznaczył reprezentant Francji.

Pogba w ostatnim sezonie wystąpił w 27 spotkaniach, notując w nich jedno trafienie i dziewięć asyst. Rynkowa wartość zawodnika wynosi 55 milionów euro.

Czytaj więcej: Pogba coraz bliżej powrotu do Juve

Komentarze