Pogba coraz bliżej powrotu do Juve

Paul Pogba
Pressfocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Z najnowszych wieści Fabrizio Romano wynika, że Paul Pogba uzgodni większość warunków z Juventusem. Francuz m.in. zaakceptował pensję na poziomie 8 mln euro. Teraz pozostało już tylko czekać na podpis pomocnika.

  • Paul Pogba dogadał się z Juventusem
  • Pensja w Juve wyniesie 8 mln euro, a w umowie zawarto tez dodatkowe honoraria
  • Francuz posiadał dom w Turynie, który przeszedł gruntowny remont i każdego dnia dostarczane są tam jego osobiste rzeczy

Pogba wkrótce przyleci do Turynu

Paul Pogba definitywnie zakończył swój rozdział na Old Trafford. Teraz odpoczywa na wakacjach i lada moment powinien zjawić się w bazie Juventusu. Zdaniem Fabrizio Romano, agenci Francuza załatwili zdecydowaną większość formalności. Udało się też osiągnąć porozumienie względem zarobków i lukratywnych bonusów.

– Juventus postępuje w rozmowach z agentami Paula Pogby, 8 mln euro pensji netto gotowe na jego powrót – Real Madryt zdecydowanie odpadł z wyścigu, ponieważ chce Tchouameniego – zapewnił Romano.

Tymczasem włoskie media żyją powrotem Pogby na stare śmieci. Dziennikarze Corriere dello Sport odwiedzili dom piłkarza w Turynie. Okazało się, że kończy się tam gruntowy remont. Co więcej, w garażu stoi kilka samochodów, a każdego dnia trafiają tam osobiste rzeczy 28-latka.

Juventus drugi raz w historii podpisał Paula Pogbę zupełnie za darmo. Wcześniej działacze z Piemontu zgarnęli go z młodzieżowej drużyny Man Utd. Potem został sprzedany znów do Czerwonych Diabłów za 105 mln euro. Po kilku latach znów będzie reprezentował Bianconerich. Na razie nie wiadomo, jaka długość umowy interesuje pomocnika. Nieoficjalnie twierdzi się, że w grę wchodzi trzyletni kontrakt.

Czytaj więcej: Zanim ruszy sezon. Plany transferowe klubów Premier League, cz. I

Komentarze