Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Podwyżka dla Pogby aby zapobiec jego odejściu

W mediach cały czas przewija się temat odejścia Paula Pogba do innego klubu. Do takiego scenariusza nie chcą jednak doprowadzić włodarze Manchesteru United, którzy są skłonni zaoferować Francuzowi sporą podwyżkę – donosi The Sun.

Czytaj dalej…

Paul Pogba powiedział kilka tygodni temu, że każdy zawodnik chciały grać dla takiego klubu jak Real Madryt. Taką deklarację chce wykorzystać Zinedine Zidane, który bardzo chętnie widziałby francuskiego pomocnika w swoim składzie.

Do tego nie chcą jednak dopuścić włodarze Czerwonych Diabłów, którzy chcą zatrzymać swojego zawodnika za pomocą nowej umowy, na mocy której Paul Pogba miałby dostać znaczą podwyżkę. Mówi się tu o kwotach rzędu 500 tysięcy funtów tygodniowo.

Warto podkreślić, że jak dotąd najwięcej w drużynie Czerwonych Diabłów inkasuje Alexis Sánchez. The Sun podkreśla, że jeśli włodarze angielskiego klubu chcą namówić Francuza na pozostanie w Premier League, to muszą mu zaoferować zarobki na takim samym poziomie.

Dodatkowo agent Pogby, Mino Raiola, jest świadom tego, jak bardzo Manchester chce zatrzymać zawodnika u siebie. Może więc naciskać na jak najwyższy kontrakt dla swojego klienta. Obecna umowa Francuza ważna jest do czerwca 2021.

Komentarze