Pochettino: Raczej nikt nas nie wzmocni

Mauricio Pochettino
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Mauricio Pochettino

Tottenham Hotspur w piątkowy wieczór odniósł pewne zwycięstwo w ramach III rundy Pucharu Anglii, pokonując na wyjeździe Tranmere Rovers FC. Tymczasem po zakończeniu spotkania na temat ewentualnych wzmocnień głos zabrał opiekun Kogutów, przekonując, że raczej żaden nowy zawodnik nie trafi do drużyny.

Czytaj dalej…

– Nie sądzę, abyśmy dokonali jakiś transferów w styczniu – przekazał przedstawicielom mediów Argentyńczyk cytowany przez FourFourTwo.

– Jestem jednak zadowolony ze składu, który mam obecnie. Czasem można wzmocnić drużynę, czasem nie, ale ja nie mam powodów do narzekań – dodał Pochettino.

W piątkowym starciu z wybornej strony zaprezentował się Fernando Llorente, który zaliczył hat-tricka w boju z ekipą z czwartej klasy rozgrywkowej. Hiszpan ma umowę ważną z Tottenhamem do końca trwającego sezonu.

– Prawdą jest, że Fernando ma kontrakt ważny do końca czerwca, a później zobaczymy, co dalej – powiedział opiekun The Spurs.

– Decyzja nie należy tylko do mnie, czy do władz klubu, ale również sam piłkarz musi mieć wpływ na to, jaki ma plan na swoją przyszłość. Aktualnie okno transferowe jest otwarte, więc będziemy na pewno podejmować ten temat – zaznaczył.

Komentarze