Pochettino potwierdza informacje ws. Kane

Harry Kane
Harry Kane fot. Alexandr Kryazhev / Sputnik/ Hepta / Sport Pi

Menedżer Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino przyznał, że jest szansa na to, że Harry Kane znajdzie się w kadrze drużyny na sobotnie spotkanie z Burnley. Napastnik w poniedziałek wrócił do normalnych treningów, po tym jak opuścił siedem ostatnich spotkań z powodu kontuzji więzadła stawu skokowego, której nabawił się w styczniowym meczu z Manchesterem United.

Czytaj dalej…

Kane wygląda bardzo dobrze. Myślę, że musimy go ocenić podczas jutrzejszego treningu, a następnie podjąć decyzję – powiedział Pochettino.

– Ale myślę, że wygląda dobrze. Jestem z niego zadowolony i być może będzie mógł być częścią drużyny w sobotę – stwierdził argentyński szkoleniowiec.

Pierwotnie zapowiadano, że reprezentant Anglii wróci do gry dopiero w marcu. – Nie sądzę, aby wyprzedzał harmonogram, ale każdy wie, że Harry jest zwierzęciem. Chciał być jak najszybciej gotowy i zrobił wszystko, aby się zregenerować – powiedział szkoleniowiec.

– Kontuzja, której doznał, jest trudna do wyleczenia, ale cieszymy się, że w ciągu ostatnich 10 dni wyglądał fantastycznie na treningach i może być ponownie do dyspozycji. To będzie miało ogromny wpływ na wszystkich – stwierdził Pochettino.

Komentarze