Obrońca nietykalny w Man Utd. Ten Hag konsekwentny w swoich działaniach

Manchester United zamierza latem sprzedać Harry'ego Maguire'a. Inną decyzję Erik ten Hag podjął wobec Victora Lindelofa, który jest na Old Trafford nietykalny. Pomimo sporego zainteresowania, Szwed latem nie zmieni klubu - informuje Fabrizio Romano.

Victor Lindelof
fot. PressFocus Na zdjęciu: Victor Lindelof
  • Manchester United planuje przeprowadzić latem kilka roszad w składzie
  • Na liście transferowej nie będzie nazwiska Victora Lindelofa
  • Erik ten Hag ufa szwedzkiemu obrońcy i chce go mieć w zespole na przyszły sezon

Czerwone Diabły nie reagują na zainteresowanie

Manchester United po awansie do Ligi Mistrzów planuje wzmocnić kadrę, tak aby skutecznie rywalizować na kilku frontach. Erikowi ten Hagowi marzy się walka z Manchesterem City o mistrzostwo Anglii. Aby tak się stało, kadra musi zostać uzupełniona jakościowymi nazwiskami.

Nie zabraknie również rozstań. Na liście transferowej znajduje się Harry Maguire, z którym ten Hag nie chce już dłużej współpracować. Wyjaśniła się natomiast przyszłość innego rezerwowego – Victora Lindelofa.

Media sugerowały, że wobec braku regularnej gry Szwed może zostać sprzedany. Teraz wiemy, że Czerwone Diabły nie rozważają takiej możliwości, gdyż jest on na Old Trafford nietykalny. Ten Hag w pełni ufa defensorowi i chce go w składzie na przyszły sezon.

Manchester United odrzuca tym samym zainteresowanie ze strony Atletico Madryt i Interu Mediolan. Obie ekipy widziały w swoich szeregach byłego gracza Benfiki.

Zobacz również:

Komentarze