Niepewna przyszłość Salaha. “Nikt ze mną o tym nie rozmawia”

Mohamed Salah
Mohamed Salah PressFocus

Mohamed Salah jest związany z Liverpoolem umową do czerwca 2023 roku, ale w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się doniesienia o jego możliwym odejściu z klubu. Reprezentant Egiptu zabrał głos w sprawie swojej przyszłości i przyznał, że na razie nikt z klubu nie kontaktował się z nim w sprawie ewentualnego przedłużenia kontraktu.

Bez rozmów o przyszłości

28-latek obecną umowę, która obowiązywać będzie jeszcze przez dwa lata, podpisał latem 2018 roku, zaledwie rok po dołączeniu do zespołu. Salah piłkarzem Liverpoolu jest bowiem od lipca 2017 roku, kiedy The Reds zapłacili za niego 42 miliony euro włoskiej Romie.

Przyszłość Salaha jest od jakiegoś czasu coraz częściej tematem spekulacji, a za możliwy kolejny kierunek wskazuje się Hiszpanią. Wśród klubów, które mogłyby chętnie sięgnąć po Egipcjanina wymieniane są między innymi Real Madryt i FC Barcelona.

– Nikt ze mną o tym nie rozmawia, więc nie mogę wiele powiedzieć na ten temat – powiedział Salah, cytowany przez Sky Sports. Słowa zawodnika niewątpliwie mogą być sygnałem dla innych klubów do zainteresowania się tematem.

Salah podczas pobytu w Liverpoolu rozegrał w barwach The Reds 198 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 123 bramki i notując 45 asyst. W obecnym sezonie zdążył już wystąpić w 46 spotkaniach, 29 razy wpisując się na listę strzelców.

Szansę na powiększenie swojego dorobku Salah będzie miał już w najbliższą niedzielę. Liverpool w wyjazdowym meczu zmierzy się z Manchesterem United.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 2. maja 2021 17:27.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze