Nie tylko Ronaldo przedwcześnie opuścił Old Trafford, Man Utd nie widzi w tym nic złego

Piłkarze Man Utd
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Man Utd

Man Utd rozegrał w niedzielę sparing z Rayo Vallecano, w którym obie ekipy musiały zadowolić się remisem. Po raz pierwszy od dwóch miesięcy w starciu Czerwonych Diabłów zagrał Cristiano Ronaldo, który jednak opuścił Old Trafford jeszcze przed zakończeniem spotkania. Okazuje się, że władze klubu nie widzą w tym żadnego kłopotu.

  • Man Utd nie zaprezentował się najlepiej w próbie generalnej przed startem nowego sezonu Premier League
  • Czerwone Diabły tylko zremisowały z Rayo Vallecano (1:1), a nie tego oczekuje się po tym zespole
  • Uwaga mediów została zwrócona na przedwczesne opuszczenie stadionu Old Trafford przed Cristiano Ronaldo

Man Utd wciąż mało solidny

Man Utd zaliczył próbę generalną przed startem nowej kampanii w niedzielę. Czerwone Diabły niestety dla swoich kibiców nie wygrały w trzecim kolejny meczu. Wcześniej zremisowali z Aston Villa (2:2) oraz ulegli Atletico Madryt (0:1).

Cristiano Ronaldo przykuł natomiast uwagi mediów nie z powodu extra zagrań na boisku, a dlatego, że co najmniej osiem minut przed końcem meczu opuścił Old Trafford. Okazuje się jednak, że były zawodnik Juventusu nie był jedynym, który wcześniej opuścił teren stadionu. Klub w każdym razie nie widzi w tym nic złego.

Zobacz także:

Manchester Evening News twierdzi, że także Diogo Dalot wcześniej opuścił arenę Man Utd. Zawodnik wraz z Cristiano Ronaldo nie śledzili poczynań swoich kolegów z zespołu do końca rywalizacji z ekipą z La Liga.

Przedstawiciele klubu z Old Trafford otrzymali pytanie, czy gwiazda Czerwonych Diabłów otrzymała pozwolenie na opuszczenie terenu stadionu przed końcem meczu od menedżera Erika ten Haga. Niemniej nikt z klub nie udzielił komentarza w tej sprawie.

Czytaj więcej: Ronaldo skomentował występ z Rayo. “Cieszę się, że wróciłem”

Komentarze