Newcastle zrealizuje założenia Beniteza, aby zatrzymać go w klubie?

Rafa Benitez
Rafa Benitez fot. Rafał Rusek

Cały czas niejasna jest przyszłość Rafaela Beniteza w Newcastle United. The Mirror sugeruje, że władze angielskiego klubu są gotowe pozyskać do klubu kolejnego zawodnika, który miałby wzmocnić drużynę, aby tylko Hiszpan przedłużył umowę.

Czytaj dalej…

Właściciel Newcastle Mike Ashley chce zatrzymać w klubie Beniteza, ale zdaje sobie też sprawę z tego, że aby do tego doszło, to musi głębiej sięgnąć do portfela, aby wzmocnić zespół przed startem nowej kampanii.

W związku z powyższym przedstawiciel Premier League poważnie myśli o pozyskaniu latem kolejnego zawodnika, który mógłby kosztować mniej więcej tyle, ile ostatnio Miguel Almiron, który zasilił szeregi Srok zimą, kosztując mniej więcej 20 mln funtów.

Warto jednak podkreślić, że obecny menedżer Newcastle, chcąc związać się nowym kontraktem z Newcastle, dał jasno do zrozumienia, że nie oczekuje tylko wzmocnień dla pierwszej drużyny. Benitez spogląda na pracę w angielskim klubie w szerszej perspektywie, mając nadzieję na poprawę klubowej infrastruktury, która mogłaby pomóc w pracy z młodzieżą.

Komentarze