Jose Mournho
Jose Mournho fot. Grzegorz Wajda

Mourinho: Zawsze wierzyłem w potencjał tego zespołu

Jose Mourinho obiecuje fanom Tottenhamu Hotspur pracę pełną pasji. Portugalczyk zastąpił na stanowisku menedżera zwolnionego we wtorek wieczorem Argentyńczyka Mauricio Pochettino i parafował umowę, obowiązującą do końca czerwca 2023 roku.

Czytaj dalej…

Popularne Koguty w trwających rozgrywkach radzą sobie przeciętnie. Po dwunastu ligowych kolejkach mają na koncie tylko trzy zwycięstwa, a także pięć remisów oraz cztery porażki. Stołeczny zespół z dorobkiem czternastu punktów zajmuje czternaste miejsce w tabeli angielskiej Premier League.

– Nie mógłbym być szczęśliwszy. Gdybym nie był, nie przyszedłbym do tego klubu. Co mogę obiecać? Pasję – wyznał Mourinho dla oficjalnego serwisu klubu z Londynu.

– To jest ogromny przywilej, gdy menedżer przychodzi do klubu i czuje radość w relacji z drużyną. To nie są tylko puste słowa. Powtarzałem je przez ostatnie kilka lat, nawet jako przeciwnik Tottenhamu – podkreślił “The Special One”.

– Na White Hart Lane zawsze ciężko się grało, ale były to piękne spotkania. To było jedno z tych miejsc, które emanowało pasją i szacunkiem – zaznaczył były szkoleniowiec MU i Chelsea.

– Teraz mamy najlepszy stadion na świecie. On nie jest tylko piękny. Warunki do treningu również są fantastyczne. Możemy być z tego dumni. Zawsze wierzyłem w potencjał tego zespołu i miejsca. Nie mogę się doczekać tego wyzwania – dodał Mourinho.

Komentarze