Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. Sport Pictures

Menedżerowie klubów Premier League zadowoleni z powrotu Mourinho

Jose Mourinho został nowym menedżerem Tottenhamu Hotspur. Eddie Howe, menedżer AFC Bournemouth, powiedział, że powrót Portugalczyka do pracy w Premier League jest świetną informacją dla całej ligi.

Czytaj dalej…

– Byłem tym zaskoczony, jak wszyscy – przyznał Howe, cytowany przez BBC. – To wspaniałą wiadomość dla ligi, że wrócił. Może niezbyt dobrze dla nas, że w pierwszym meczu u siebie zagra przeciwko nam, ale czekamy na te wyzwanie – dodał.

Na temat zmiany menedżera Kogutów wypowiedział, się też szkoleniowiec Manchesteru United. – Mogę powiedzieć, że zdecydowanie dobrze, że Jose wrócił. Zwłaszcza dla dziennikarzy i może dla mnie. Wtedy będzie się pisało i mówiło o wszystkim innym – powiedział Ole Gunnar Solskjaer, który zastąpił Mourinho na Old Trafford pod koniec minionego roku.

– Co do Mauricio Pochettino, to zawsze jest to smutne, kiedy jeden z kolegów, dobry człowiek, traci pracę przed świętami. Życzę mu wszystkiego najlepszego. W futbolu nigdy niczym nie można być zaskoczonym czy też zszokowanym. My po prostu musimy skoncentrować się na sobie – podkreślił Norweg.

Komentarze