Menedżer Man Utd odwołał dzień wolny swoim piłkarzom

Erik ten Hag
fot. PressFocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

Man Utd miał w sezonie 2022/2023 walczyć o najwyższe cele. Tymczasem zawodnicy Czerwonych Diabłów mają na swoim koncie po ligowych kolejkach dwie porażki i szorują dno tabeli Premier League. Następstwem takiego obrotu wydarzeń jest to, że Erik ten Hag zmienił plany i pozbawił swoich podopiecznych dnia wolnego.

  • Man Utd zaliczył fatalne wejście w nowy sezon
  • Czerwone Diabły mają na swim koncie dwie z rzędu porażki
  • Dziennikarz Simon Stone przekazał, że Erik ten Hag w efekcie pozbawił swoich piłkarzy wolnej niedzieli

Man Utd po kolejnym rozczarowującym występie

Man Utd w pierwszej kolejce ligi angielskiej był zmuszony uznać wyższość Brighton Howe & Albion (1:2). Tymczasem w ramach drugiej serii gier w Premier League podopieczni Erika ten Haga przegrali wysoko z Brentford (0:4). Tym samym zareagował na taki obrót wydarzeń opiekun Czerwonych Diabłów.

Dziennikarz BBC Simon Stone poinformował, że piłkarze Man Utd, którzy mieli mieć w niedziele wolne, ostatecznie musieli zjawić się w ośrodku treningowym. Tym samym menedżer Czerwonych Diabłów postanowił szybko zareagować na drugą z rzędu porażkę swoich piłkarzy.

Manchester United zaczął nowy sezon fatalnie, a już w trzeciej kolejce na drodze Man Utd stanie Liverpool. W kolejnych dniach rywalami teamu z Old Trafford będą Southampton i Leicester city. Tymczasem na 4 września zaplanowane jest starcie z Arsenalem, który obecnie jest jedyna obok Man City ekipa bez porażki z Premier League.

Czytaj więcej: Ten Hag komentuje blamaż Man Utd. “Kibicom należą się przeprosiny”

Komentarze