Kalidou Koulibaly
Kalidou Koulibaly fot. Grzegorz Wajda

Media: Oferta Man City ws. Koulibaly’ego niezadowalająca

Manchester City według medialnych doniesień zaoferował 70 milionów euro SSC Napoli za Kalidou Koulibaly’ego. Hiszpański dziennik AS podaje, że propozycja ta nie satysfakcjonuje sterników Azzurrich. Tym samym wciąż nieznana jest przyszłość zawodnika.

Czytaj dalej…

Manchester City od kilku już tygodni przez przedstawicieli mediów wymieniany jest jako przyszły klub reprezentanta Senegalu. Najnowsze doniesienia w sprawie Koulibaly’ego dawały do zrozumienia, że porozumienie między sternikami The Citizens i Napoli zostało już zawarte. Dementują te głosy dziennikarze z Hiszpanii.

Oferta interesująca, ale nie zadowalająca

Prezydent klubu z południa Włoch Aurelio De Laurenyiis ma nadzieję, że ostatecznie może uzyskać ze sprzedaży senegalskiego defensora 80 milionów euro. Tym samym wicemistrzowie Anglii mogą być zmuszeni do przedstawienia kolejnej propozycji za Koulibaly’ego.

Przypomnijmy, że Man City złożył już dwie oferty w sprawie zawodnika. Pierwsza w minionym miesiącu oparta była na 65 milionach euro. Z kolei dzisiaj rano media obiegła wiadomość, że klub z Anglii poprawił swoją ofertę, proponując pięć milionów euro więcej w porównaniu do tego, co miało miejsce w sierpniu.

Spekuluje się, że wkrótce ma dojść do spotkania między agentem piłkarza a pośrednikiem Fali Ramadanim. Podobno ma do niego dojść na początku przyszłego tygodnia.

Priorytetem Messi

Nie można jednak zapominać o tym, że aktualnie Manchester City bardziej koncentruje się na pozyskaniu Leo Messiego z FC Barcelony, który może trafić do ekipy z siedzibą na Etihad Stadium na zasadzie wolnego transferu. Argentyńczyk ma zarabiać krocie w szeregach Manchester City, gdzie miałby spędzić trzy lata. Później miałby dołączyć do jednego z klubów MLS.

Komentarze