Kibice Liverpoolu
Kibice Liverpoolu fot. Grzegorz Wajda

Media: Liverpool wygra wyścig po Tsimikasa

Niezwykle rozchwytywany jest w ostatnim czasie obrońca Olympiakosu SFP w osobie Konstantinosa Tsimikasa. Zawodnika chcą mieć w swoich szeregach sternicy Liverpoolu FC i SSC Napoli. Wygląda na to, że na razie w wyścigu po piłkarza liderem jest przedstawiciel Premier League.

Czytaj dalej…

24-latek był celem klubu z Kampanii już w styczniu. Napoli podobno doszło nawet do porozumienia w sprawie transferu z udziałem trzykrotnego reprezentanta Grecji, ale transakcja nigdy nie została sfinalizowana.

Mistrz Anglii szykuje wzmocnienie w defensywie

Tymczasem najnowsze doniesienia angielskich mediów wskazują, że Liverpool zgodził się na spełnienie warunków Olympiakosu w sprawie sumy odstępnego za Tsimikasa, co pozwala przypuszczać, że zawodnik niebawem zasili szeregi The Reds.

Wierząc medialnym doniesieniom, w przyszłym tygodniu piłkarz urodzony w Salonikach ma przejść testy medyczne przed transferem do Liverpoolu, a następnie za 13 milionów euro ma zostać zawodnikiem Liverpoolu.

W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik rozegrał 46 meczów w koszulce Olympiakos, w których zaliczył siedem asyst. W angielskiej drużynie Tsimikas ma wzmocnić obsadę na lewej stronie obrony.

Komentarze