Philippe Coutinho
Philippe Coutinho fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Media: Coutinho w Manchesterze, Rashford w Barcelonie

Już podczas najbliższego okna transferowego możemy być świadkami dużej wymiany pomiędzy Manchesterem United a Barceloną – donosi Daily Mail. Do Premier League miałby bowiem wrócić Coutinho, zaś do Hiszpanii przenieść się Marcus Rashford.

Czytaj dalej…

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że zespół z Katalonii szuka następcy dla Luisa Suareza. Według hiszpańskiego Mundo Deportivo wybór miał paść na Marcusa Rashforda, młodego napastnika Manchesteru United.

Kartą przetargową dla Barcelony ma być Coutinho. Brazylisjki zawodnik miałby zostać sprzedany do drużyny Czerwonych Diabłów, która od dawna chciała związać się z tym zawodnikiem. Mówi się, że do potencjalnej wymiany mógłby zostać dołączony także Malcom.

Dziennikarze związani z Mundo Deportivo poinformowali też, że włodarze Manchesteru United mieli już kontaktować się w tej sprawie z Barceloną. Według tego źródła klub z Old Trafford zadeklarował, że jeśli Marcus Rashford będzie chciał odejść z ich zespołu to Blaugrana będzie pierwszym wyborem w ewentualnych negocjacjach.

Komentarze