Martial: Łatwiej grać dla Solskjaera niż dla Mourinho

Anthony Martial
Anthony Martial fot. Anadolu / Hepta / SPORT PICTURES

Anthony Martial to jeden z tych zawodników, który bardzo dużo zyskał na zmianie trenera w Manchesterze United. Francuski napastnik podzielił w swojej ostatniej wypowiedzi wyjawił, że dużo bardziej odpowiada mu styl pracy nowego szkoleniowca.

Czytaj dalej…

– Mamy trenera, który ma inne intencje niż poprzedni, dlatego staramy się zawsze robić to, o co prosi – powiedział Martial, który w ostatnią sobotę strzelił swojego 11 gola w tym sezonie.

– Być może to kwestia stylu w jakim mamy teraz grać. Wydaje mi się, że łatwiej nam się dostosować do nowego sposobu grania niż do tego co było wcześniej- bez skrępowania dodał francuski zawodnik.

– Nasz nowy trener od pierwszego dnia miał dużo pewności siebie, co bardzo pomogło nam powrocie do formy. Po prostu staramy mu się odpłacić za to, co nam przekazuje, a dzięki temu sprawy idą dobrze – kontynuował.

Anthony Martial odniósł się także do dzisiejszego starcia z Paris-Saint Germain.

– Czy jesteśmy faworytmi? Nie sądzę. To prawda, że w Paryżu mają problem z kontuzjami, ale to nadal bardzo mocny zespół. Szansę oceniam na jednakowe – zakończył.

Przypomnijmy, że Anthony Martial rozegrał w tym sezonie 27 spotkań, w których oprócz wspomnianych wcześniej 11 bramek dołożył dwie asysty.

Komentarze