Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Man Utd dopłaci kibicom za bilety na mecz w Barcelonie

Manchester United podjął decyzję o obniżeniu swoim kibicom cen biletów na wyjazdowe spotkanie Ligi Mistrzów uznając, że hiszpański klub ustalił je na zbyt wysokim poziomie.

Czytaj dalej…

Barcelona potwierdziła, że bilety dla kibiców gości dla ćwierćfinałowe spotkanie na Camp Nou, które rozegrane zostanie 16 kwietnia, będą kosztowały 102 funty. Czerwone Diabły zdecydowały się jednak na pobieranie od swoich fanów tylko 75 funtów.

“FC Barcelona potwierdziła, że nasze bilety na ten mecz będą kosztowały 102 funty. W tym przypadku uważamy, że nasi podróżujący kibice są ponownie narażeni na zbyt wysokie ceny biletów ustalone przez gospodarzy” – czytamy w komunikacie klubu.

“Podobnie jak w przypadku meczów z Valencią w fazie grupowej i Sevillą w ubiegłym sezonie, ponownie podjęliśmy trudną decyzję o obciążeniu kibiców Barcelony za spotkanie na Old Trafford taką samą kwotą, jaką Barcelona pobiera za mecz wyjazdowy (102 funty)” – czytamy dalej.

“Dodatkowe przychody uzyskane z tego tytułu wykorzystamy na dofinansowanie naszych podróżujących kibiców, dopłacając 27 funtów do każdego bilet na mecz wyjazdowy” – poinformował Manchester United.

Komentarze