Man Utd – Crystal: Rangnick udanie zaczął przygodę na Old Trafford

Fred

Manchester United pokonał Crystal Palace (1:0) w spotkaniu 15. kolejki Premier League. Udany debiut w roli menedżera Czerwonych Diabłów zaliczył jednocześnie Ralf Rangnick.

• Manchester United wywalczył cenne trzy punkty w niedzielnym boju z Crystal Palace na Old Trafford
  • Czerwone Diabły wygrały po bramce zdobytej przez Freda
  • Aktualni wicemistrzowie Anglii dzięki niedzielnej wiktorii mają na swoim koncie 24 punkty

Man Utd – Crystal Palace: Czerwone Diabły z czystym kontem

Manchester United przystępował do potyczki z Crystal Palace, chcąc kontynuować passę spotkań bez porażki. Piłkarze Czerwonych Diabłów mieli za sobą wygrany bój z Arsenalem (3:2) oraz remis z Chelsea (1:1). Z kolei zawodnicy teamu z Selhurst Park ostatnio ulegli Leeds United (0:1).

Gospodarze w pierwszych trzech kwadransach meczu dominowali nad rywalami pod względem utrzymania przy piłce. Aczkolwiek nie miało to przełożenia na sytuacje strzeleckie. Najbliższy zdobycia bramki był Diogo Dalot w doliczonym czasie pierwszej połowy, ale jego próba była niecelna.

Nieoczywisty bohater na Old Trafford

Po zmianie stron scenariusz spotkania nie uległ zbytnio zmianie. Wciąż warunki gry dyktowali podopieczni Ralfa Rangnicka. Aczkolwiek nie dawało to żadnego efektu. W końcu w 78. minucie sytuację zmienił gol Freda, który oddał strzał sprzed pola karnego po podaniu Masona Grenwooda i gospodarze wywalczyli cenne trzy punkty.

Man Utd zaliczył w niedzielę siódme zwycięstwo w sezonie, dzięki czemu legitymuje się bilansem 24 punktów na koncie. W następnej kolejce zagra z Norwich City. Z kolei Crystal Palace w roli gospodarza zmierzy się z Evertonem.