Maguire przeprosił kibiców Man Utd za blamaż z Liverpoolem

Harry Maguire
fot. PressFocus Na zdjęciu: Harry Maguire

Man Utd skompromitował się w starciu z Liverpool, przegrywając 0:5. Po zakończeniu spotkania Harry Maguire przeprosił kibiców Czerwonych Diabłów za blamaż w rywalizacji z odwiecznym rywalem.

  • Man Utd w niedzielnym boju z Liverpoolem poniósł trzecią porażkę w trakcie trwającej kamoanii w Premier League
  • The Reds nie dali żadnych szans ekipie Ole Gunnara Solskjaera
  • Po zakończeniu kibiców Czerwonych Diabłów za słaby występ w rozmowie ze Sky Sports przepraszał Harry Maguire

Liverpool upokorzył Man Utd

Man Utd był tylko tłem dla podopiecznych Juergena Kloppa, tracąc cztery gole w pierwszej połowie i jednego po zmianie stron. Hat-tricka w tym boju skompletował Mohamed Salah. Odpowiedzialność za wyniki na swoje barki w pewnym sensie wziął na swoje barki kapitan Czerwonych Diabłów, odpowiadając po zakończeniu spotkania na pytania reportera Sky Sports.

– Chciałbym przeprosić naszych kibiców. Takie mecze jak ten, nie powinny mieć miejsca. Jestem bardzo rozczarowany. Daliśmy naszym rywalom zbyt wiele szans na gola. Strata czterech bramek już w pierwszej połowie mnie jako obrońcę bardzo boli – mówił Maguirre.

– Znam siebie jako zawodnik, więc będę chciał przeanalizować swój występ. W każdym razie musimy trzymać się razem. Nie ma sensu wzajemne obwinianie. Po powrocie każdy z nas powinien stanąć przed lustrem, pytając samego siebie, w jakich momentach mógł zachować się lepiej – kontynuował Anglik.

– Przegrana z Liverpoolem w jakimkolwiek spotkaniu boli tak samo. Mówienie cokolwiek po takim występie, w którym już w pierwszej połowie straciliśmy cztery gole, jest trudne. Tym bardziej że miało to miejsce na naszym stadionie przed naszymi kibicami – powiedział zawodnik.

– Nie powiedziałbym, że zaprezentowaliśmy się żenująco. Znam chłopaków zespołu. Widzę na treningach, jak wszyscy ciężko pracują. Robimy, co w naszej mocy, ale widocznie to nie wystarcza. Jeszcze raz przepraszam naszych kibiców – skwitował Maguirre.

Czytaj więcej: Klopp ocenił mecz z Man Utd. “Osiągnęliśmy szalony wynik”

Komentarze