Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Grzegorz Wajda

Lovren i Lukaku na celowniku Tottenhamu

Tottenham Hotspur może podpisać kontrakt z napastnikiem Chelsea Londyn, Romelu Lukaku. Według The Mirror, prezes “Kogutów”- Daniel Levy – spotkał się z nowym trenerem drużyny Mauricio Pochettino oraz dyrektorem sportowym Franco Baldinim, aby omówić cele transferowe na lato.

Czytaj dalej…

Pochettino powiedział, że chciałby zobaczyć w zespole reprezentanta Belgii, który spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Evertonie i był jednym z najlepszych piłkarzy Premier League. W obszarze zainteresowań Tottenhamu jest także defensor Southamptonu Dejan Lovren, któremu skauci Tottenhamu przyglądają się na mistrzostwach świata w Brazylii.

– Lukaku to nasz cel transferowy numer jeden. Potrzebujemy bramkostrzelnego napastnika, który pokazał się już w lidze. Nie możemy kupować w ciemno, to musi być piłkarz sprawdzony. Oprócz Belga obserwujemy Deja Lovrena, który grał niedawno w meczu otwarcia na mundialu w Brazylii. To solidny defensor i podpora Southamptonu. Na razie nie otrzymaliśmy jednak odzewu ze strony klubów, czekamy na rozwój wydarzeń – powiedział nowy trener Tottenhamu Hotspur.

Komentarze