Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Longstaff zostanie w Newcastle?

Manchester United bardzo mocno interesuje się Sean’em Longstaffem. Środkowy obrońca nie chce jednak opuszczać Newcastle United.

Czytaj dalej…

– Bardzo się cieszę, że jestem pozytywnie oceniany. To mi bardzo pochlebia, kiedy jestem chwalony. Ja jestem jednak w pełni skoncentrowany na Newcastle United – powiedział Longstaff w rozmowie z NUFC.

Zawodnik wraca do zdrowia po kontuzji kolana, z powodu której musiał przedwcześnie zakończyć grę w minionym sezonie. – Teraz chcę ciężką pracą wrócić do tego, co było. Mam nadzieję, że uda mi się to jak najszybciej. Tym bardziej, że już jako dzieciak chciałem grać dla Newcastle United. To dalej dla mnie jest coś w co nie mogę uwierzyć i czasem muszę się jeszcze uszczypnąć. Trzeba jednak o tym zapomnieć i pracować tak mocno jak to tylko możliwe – podkreślił.

21-latek przebił się do składu “Srok” w grudniu minionego roku. Zadebiutował w Premier League w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. W zakończonym sezonie wystąpił w dziewięciu meczach Premier League. Strzelił w nich jednego gola i zanotował jedną asystę. Jego kontrakt na St James’ Park obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Komentarze