Jest porozumienie. Obrońca przedłuży kontrakt z Liverpoolem

Liverpool osiągnął porozumienie z Kostasem Tsimakasem w sprawie kontraktu. Nowa umowa greckiego defensora z "The Reds" będzie obowiązywała do 30 czerwca 2027 roku - donosi "The Athletic".

Kostas Tsimikas
IMAGO / Jan Huebner Na zdjęciu: Kostas Tsimikas
  • Kostas Tsimikas zostaje na dłużej w Liverpoolu
  • Grek osiągnął porozumienie z klubem w sprawie kontraktu
  • Nowa umowa 27-latka będzie obowiązywała przez cztery najbliższe sezony

Liverpool osiągnął porozumienie z Kostasem Tsimikasem

Jak wynika z informacji przekazanych przez “The Athletic”, Liverpool osiągnął porozumienie z Kostasem Tsimikasem w sprawie umowy. Klub wkrótce ogłosi, że grecki obrońca podpisał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez cztery najbliższe sezony.

Poprzednio Kostas Tsimikas był związany z Liverpoolem kontraktem do 30 czerwca 2025 roku. Joker w talii Jurgena Kloppa nigdy nie narzekał na swoją pozycję w klubie i jest pogodzony z rolą zmiennika Andrew Robertsona. Grek dołączył na Anfield w 2020 roku z Olympiakosu Pireus za 12 milionów funtów.

Kostas Tsimikas w obecnie trwającym sezonie pojawił się tylko raz na boisku w roli rezerwowego, jednakże jest niezwykle cenionym członkiem zespołu przez samego Jurgena Kloppa. To właśnie niemiecki szkoleniowiec naciskał Liverpool na podpisanie nowego kontraktu z 27-latkiem.

Sprawdź także: Giganci Premier League obserwują zawodnika Brighton

Komentarze