Lindelof: dobrze jest mieć u siebie takiego gracza jak Ronaldo

Victor Lindelof
Pressfocus Na zdjęciu: Victor Lindelof

Obrońca Manchesteru United Victor Lindelof podczas rozmowy z brytyjskimi mediami podkreślł, że powrót do klubu Cristiano Ronaldo był miłym zaskoczeniem dla wszystkich piłkarzy klubu z Old Trafford.

Czytaj dalej…

  • Lindelof cieszy się z powrotu Ronaldo do United
  • Portugalczyk jest dużym wsparciem dla młodych piłkarzy
  • Lindelof liczy, że jego drużyna w końcu zacznie grać na miarę oczekiwań

“Ronaldo to zawodnik światowej klasy”

Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo dołączył do United w sierpniu z Juventusu. 36-latek z miejsca stał się kluczowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Ole Gunnara Solskjaera.

Sprowadziliśmy zawodnika światowej klasy, który wiele wnosi na boisku i poza nim. Miło jest mieć go w jednej drużynie. To świetny człowiek, który dużo nam pomaga i jest olbrzymim wsparciem dla młodszych graczy – podkreślił Lindelof.

Mamy bardzo dobry zespól z dobrymi zawodnikami, więc oczywistym jest, że oczekuje się od nas dobrych wyników. Ale w piłce nożnej czasami zdarzają się gorsze okresy. Jeszcze nie osiągnęliśmy takiego poziomu jaki chcemy i musimy nad tym pracować, aby przyszły lepsze wyniki – dodał defensor.

Manchester United aktualnie w tabeli Premier League jest sklasyfikowany na szóstym miejscu z 17 punktami na koncie. Liderem tabeli jest Chelsea, która w dotychczasowych 11 meczach zdobyła 26 oczek.

Czytaj także: Ronaldo szybko pożegna się z Old Trafford? 5 możliwych kierunków

Komentarze