Leicester z kompletem

Jamie Vardy

Gracze Evertonu przegrali z Leicester 0:1 (0:0). Jedynego gola w tej potyczce zdobył Vardy.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gości mogli objąć prowadzenie już w dziesiątej minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Vardy.

Chwilę potem okazję miał Richarlison, lecz jego próba została w porę zablokowana przez jednego z zawodników przyjezdnych.

W 20. minucie blisko szczęścia był Kenny, ale finalnie uderzył tylko w słupek i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 58. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Vardy.

W 74. minucie do wyrównania mógł doprowadzić Richarlison, ale zabrakło mu jednak precyzji.

Dziewięć minut potem goście mogli przypieczętować zwycięstwo, ale swojej sytuacji nie wykorzystał Maguire.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i Lisy zgarnęły trzy oczka.

Everton – Leicester 0:1 (0:0)