Frank Lampard
Frank Lampard fot. SPORT PICTURES

Lampard: To było szalone spotkanie

Chelsea FC po szalonym meczu zremisowała u siebie z Ajaksem Amsterdam 4:4 w Lidze Mistrzów. Frank Lampard, menedżer The Blues, powiedział, że kibice na Stamford Brige byli świadkami piłkarskiego spektaklu.

Czytaj dalej…

– To był szalony dzień. Naprawdę do niewielu mogę go porównać. Byłem zachwycony z naszego ducha walki i charakteru – powiedział Lampard, cytowany przez UEFA.com.

– W przerwie czułem, że kilka razy zostaliśmy ukarani za nasze niechlujstwo, ale mieliśmy także pecha. Cały czas jednak czuliśmy, że jesteśmy w meczu. Jesteśmy trochę rozczarowani, że w ostatnich 10 minutach nie zdołaliśmy wywalczyć zwycięstwa – przyznał.

– Trudno wyjaśnić taki mecz. Patrząc na to wszystko co się wydarzyło, to było szalone spotkanie. Jesteśmy tutaj dla rozrywki i myślę, że wszyscy ocenią, że to był kawał spotkania piłkarskiego. Szacunek dla Ajaksu. Ale to był spektakl – stwierdził.

Na czele grupy H jest Ajax Amsterdam ze zdobytymi siedmioma punktami. Taki sam dorobek ma druga Chelsea FC i trzecia Valencia CF. Ostatni Lille OSC zgromadził jedno oczko W następnej kolejce ekipa z La Liga podejmie zespół z Londynu, natomiast mistrzowie Holandii udadzą się do Francji.

Komentarze