Kto obejmie Everton? W grze były trener Bednarka

Ralph Hasenhuttl
PressFocus Na zdjęciu: Ralph Hasenhuttl

Everton rozstał się z Frankiem Lampardem i poszukuje trenera, który poprowadzi drużynę do utrzymania w Premier League. The Toffees byli już łączeniu z Davidem Moyesem, Marcelo Bielsą i Marcelino, a dzisiaj o posadę na Goodison Park miał dołączyć Ralph Hasenhuttl.

  • Ralph Hasenhuttl może wrócić do Premier League
  • Jego usługami ma być zainteresowany Everton, który szuka trenera
  • Jednak Austriak to opcja numer dwa, a na szczycie listy życzeń jest Marcelo Bielsa

Hasenhuttl szybko wróci do Premier League?

Ralph Hasenhuttl w listopadzie został wysłany na bezrobocie przez włodarzy Southampton. Austriak na St. Mary’s spędził niemal cztery lata, a pod swoim skrzydłami miał m.in. Jana Bednarka. Niewykluczone, że już po niecałych trzech miesiącach były opiekun Świętych wróci nie tylko do pracy, ale także do Premier League, gdzie zdobył ogromne doświadczenie, i obejmie Everton.

Zgodnie z informacjami Sky Sports Ralph Hasenhuttl jest jednym z trenerów, którzy w najbliższym czasie mogą zastąpić Franka Lamparda. Marcelo Bielsa ma być celem numer jeden dla Farhada Moshiriego, właściciela Evertonu. Jednak Austriak jest poważnym kandydatem, jeśli negocjacje z byłym opiekunem Leeds okażą się zbyt wymagające. Doświadczenie 55-latka w Premier League jest ważnym aspektem, który biorą pod uwagę włodarze klubu z Goodison Park.

Komentarze